10 Kryjówek Dla Twojego Zioła

Niestety nie wszyscy ludzie na świecie mają tą przyjemność, że mogą całkowicie otwarcie obchodzić się swoim spożywaniem marihuany. Dlatego też dobrze jest mieć kilka kryjówek, gdzie można ją ukryć i gdzie raczej nikt jej nie znajdzie. Dodatkowym problemem jest to, że marihuana ma na tyle intensywny zapach, że niekoniecznie trzeba ją widzieć, aby wiedzieć, że jest w pobliżu. Stworzyliśmy więc listę najlepszych schowków dla Twojego zioła, które nie tylko je ukryją, ale dodatkowo zakamuflują jej zapach.

Podstawowa rzecz: Zapakuj swoje zioło w foliowe torebki

Najpierw zacznijmy od najważniejszej kwestii: Zapakuj swoje zioło zawsze tak dobrze, aby w rezultacie wyszła z tego mała paczuszka. Bądź przy tym ostrożny, w końcu nie chcesz niczego uszkodzić. Najlepsze są woreczki strunowe z zipem, ponieważ nie przepuszczają one zapachu. Aby mieć całkowitą pewność niektórzy dodatkowo zawijają swoje zioło w folię do żywności i dopiero potem umieszczają w woreczkach strunowych. Najlepszą metodą na ukrycie zapachu jest zapakowanie zioła warstwami. Najpierw w folię spożywczą, potem w folię aluminiową i na końcu wszystko do woreczka strunowego.

A oto lista naszych kryjówek:

1. Na zewnątrz na świeżym powietrzu
Jeśli jeszcze mieszkasz z rodzicami to najlepsza kryjówka będzie wszędzie, tylko nie w domu. Zatem rozglądnij się na podwórku. Możesz je gdzieś zakopać, ale bądź ostrożny, aby nikt Cie przy tym nie obserwował. Jeśli boisz się, że coś może się stać z Twoją marihuaną to możesz ją dodatkowo umieścić w słoiczku.

2. Sztyft pod pachy
Jeśli kiedykolwiek używałeś sztyftu pod pachę to wiesz, że bardzo łatwo go opróżnić. Po prostu kręcisz nim tak długo, aż wszystko znajdzie się na zewnątrz. Sztyfty pod pachy dla mężczyzn są o tyle lepsze niż te dla kobiet, że zazwyczaj ich opakowanie jest ciemnego koloru. Po opróżnieniu nie myj zbyt dokładnie opakowania, ponieważ pozostały w nim zapach będzie kamuflował ewentualny zapach zioła. Do takiego sztyftu zmieści się nie tylko Twoje zioło, ale i też bibułki i co tam jeszcze masz.

3. Puszka do kawy
Kawa to świetny schowek dla marihuany, ponieważ jej zapach jest silniejszy. Jeśli umieścisz swoje zioło na samym dnie puszki z kawą to możesz być pewny, że nikt go nie wywącha. Upewnij się, że Twoje zioło jest dobrze zawinięte, aby rzeczywiście nie można było go wyczuć i trzymaj kawę w takim miejscu, aby nikt poza Tobą z niej nie korzystał.

4. Twoje dredy (jeśli je masz)
Włosy to doskonały schowek, szczególnie jeśli jesteś w ruchu. Jeśli nie chcesz zioła zostawiać w domu to kok czy dredy będą świetnym schowkiem.

5. Pokarm dla zwierząt
Każdy zna zapach pokarmu dla zwierząt, a szczególnie tego dla ryb. Dlatego też świetnie nada się ono do ukrycia zioła. Jeśli nie posiadasz zwierząt, to oczywiście nie polecamy tego ukrycia, ale zawsze możesz kupić sobie jakieś małe akwarium „dla przykrywki”.

6. Kryjówka w książce
Jest to klasyk jeśli chodzi o kryjówki. I tak słynny, że możesz kupić gotowe „puste książki” albo przerób swoją starą książkę. Wystarczy w środku wyciąć kwadrat o takiej wielkości, jaką potrzebujesz. W końcu kto będzie Ci grzebał w książkach?

7. Marker
Uwierz, marker to świetna kryjówka na zioło. I, co najlepsze, ukryjesz je nawet w swoim plecaku czy też piórniku i nikt się nie sczai. Markery mają to do siebie, że można z nich wyjąć zatyczkę i znajdująca się w środku gąbkę z tuszem. Niektóre markery są takie, że można je ponownie nabić tuszem i to właśnie one mają taką możliwość.

8. Stare jeansy
Nikt nie będzie szperał w Twojej szafie, a tym bardziej w starych spodniach. Kieszenie starych wycieraków czy nawet kurtki są bardzo dyskretne. Tylko dobrze zapakuj swoje zioło, bo cała szafa będzie nim pachnieć, a to może Cię zdradzić.

9. Specjalnie przygotowane schowki
Większość sklepów sprzedających nasiona marihuany ma też w swojej ofercie specjalnie przygotowane pojemniki po chipsach albo napojach, zapalniczki czy inne gadżety, w których można chować marihuanę. Są one o tyle fajne, że możesz je wszędzie zabrać ze sobą, przechowywać w lodówce czy gdziekolwiek i nikt nie będzie podejrzewał, co w nich jest.

10. Twoje buty
Jest to absolutny klasyk i faworyt wśród kryjówek. Schowanie zioła w butach jest tak banalne, że nikt na to nie wpadnie. A tak z przymrużeniem oka: im silniej śmierdzą Ci nogi, tym mniej wyczuwalny będzie zapach zioła 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.